NCTF 135 HA

Cena zabiegu: 900 zł

NCTF 135 HA jest innowacyjnym preparatem do mezoterapii igłowej o bardzo bogatym i świetnie opracowanym składzie. Wśród aktywnych składników znajdziemy kwas hialuronowy, aminokwasy, niezbędne aktywne minerały, koenzymy i kwasy nukleinowe. Pozwala poprawić kondycję skóry, zwiększając jej gęstość i napięcie, poprawiając nawilżenie, redukując drobne zmarszczki i korzystnie wpływając na koloryt skóry.

Spis treści

NCTF 135 HA

NCTF 135 HA jest produktem cieszącym się sporym uznaniem w medycynie estetycznej, gdyż z powodzeniem jest wykorzystywany w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Produkt ten wyróżnia się starannie skomponowanym składem chemicznym umożliwiającym wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie z gwarancją uzyskania efektu rewitalizującego. NCTF 135 HA to produkt, którego skład opiera się na związkach biologicznie czynnych. Jest on stosowany w postaci mezoterapii igłowej. W swoim składzie zawiera kwas hialuronowy o wysokim stężeniu, substancje reaktywne, witaminy, kwasy nukleinowe, koenzymy, aminokwasy, a także minerały.

Co to jest NCTF 135 HA i jaki ma skład?

Znajdujące się w składzie NCTF 135 HA składniki odżywcze i kwas hialuronowy przyczyniają się do poprawy gojenia uszkodzeń skóry i przyśpieszenia procesów regeneracji komórkowej. Dzięki swoim właściwościom higroskopijnym kwas hialuronowy znajdujący się w produkcie wypełnia przestrzenie między włóknami kolagenowymi macierzy komórkowej, ograniczając tym samym utratę wody. W wyniku tego poprawia się nawilżenie naskórka i skóry właściwej. Znajdujący się w NCTF 135 HA kwas hialuronowy ma korzystny wpływ na powstawanie nowych naczyń krwionośnych, co prowadzi do lepszego natlenienia skóry i poprawy jej kolorytu.

Jak działa?

Zastosowanie NCTF 135 HA pomaga w przywróceniu równowagi jonowej w komórkach, co przekłada się na zapewnienie prawidłowej syntezy białek skóry właściwej. Zabieg wpływa także na stymulację proces rozmnażania młodych i starzejących się fibroblastów w czasie 72h inkubacji, dzięki czemu pobudzony zostaje proces odnowy komórkowej. NCTF 135 HA zwiększa gęstość skóry właściwej poprzez stymulację syntezy składników macierzy pozakomórkowej, a ponadto ogranicza produkcję wolnych rodników, które mają negatywny wpływ na skórę. Podanie preparatu wpływa na gen inhibitora elastazy, co przekłada się na poprawę sprężystości komórek, a także zapobieganie sztywnieniu tkanek.

Efekty po zabiegu NCTF 135 HA

  • Silne nawilżenie skóry
  • Regeneracja uszkodzeń skóry
  • Zwiększenie gęstości skóry właściwej
  • Poprawa kolorytu skóry
  • Pobudzenie wzrostu komórkowego
  • Redukcja zmarszczek

Wskazania do zabiegu

  • Skóra sucha, pozbawiona elastyczności, odwodniona
  • Zmarszczki (w szczególności w przypadku licznych drobnych zmarszczek)
  • Chęć poprawy i wyrównania kolorytu skóry, nadania jej młodzieńczego blasku

Jak często wykonuje się zabieg NCTF 135?

Polecamy wykonanie 3 zabiegów w odstępie 2-4 tygodni, a następnie zabieg przypominający co kilka miesięcy. Zabieg mezoterapii igłowej z użyciem preparatu NCTF 135 HA pozwala na poprawę jedrności skóry, poprawia jej gęstość i napięcie, redukując jednocześnie drobne zmarszczki i pozytywnie wpływając na koloryt skóry.  Zabieg ten jest terapią całkowicie biologiczną, która wpływa na dostarczenie komórkom niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych. Efekty zabiegu można zauważyć już po pierwszej wizycie, jednak dopiero po serii zabiegów widać znaczną poprawę w kolorycie skóry, jej wyraźne wygładzenie i ujędrnienie. Zabieg skierowany jest dla osób posiadających skórę odwodnioną, pozbawioną blasku i elastyczności, a także ze zmarszczkami.

NCTF 135 HA - Podsumowanie

NCTF 135 HA Wrocław
Cena900 zł
Czas zabiegu30-45 minut
Znieczuleniemaść znieczulająca
Zdolność do pracyTak
Sugerowana seria3-4 zabiegów
Czas utrzymywania się efektów4-6 miesięcy
Umów wizytę
Zadzwoń do nas i umów się na wizytę

Rejestracja telefoniczna

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00

Sobota – Niedziela 10:00-21:00

Wolisz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?