HIFU Nieinwazyjny lifting

Cena zabiegu: od 1000 zł

Nieinwazyjny lifting HIFU to obecnie najsilniejsza, nieinwazyjna metoda leczenia zwiększająca napięcie i jędrność skóry. Działanie urządzenia opera się na nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych (HIFU), polega ona na bardzo dokładnym i precyzyjnym skupieniu fali o wysokiej energii na niewielkim, punktowym obszarze. W trakcie zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia powierzchownych warstw skóry, przez co zabieg HIFU jest nieinwazyjny. Po zabiegu widoczne jest delikatne zaczerwienienie, które szybko ustępuje. Nie dochodzi do uszkodzenia ciągłości naskórka, dzięki temu już bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do normalnego funkcjonowania i swoich codziennych aktywności.

Efektem zabiegu jest przede wszystkim silne i widoczne napięcie skóry oraz pobudzenie organizmu do naturalnych procesów odnowy, gojenia, regeneracji i przebudowy tkanek. Proces ten trwa zwykle kilka tygodni. Po zakończeniu przebudowy tkanek i procesu gojenia widoczne jest zmniejszenie wiotkości skóry i długotrwały efekt liftingu – napięcia i naciągnięcia skóry. Zabieg HIFU pozwala osiągnąć naturalne i długotrwałe efekty liftingu skóry.

Spis treści

Jak przebiega zabieg HIFU?

Przed wykonaniem zabiegu HIFU odbywa się konsultacja lekarska, podczas której lekarz medycyny estetycznej szczegółowo omawia z pacjentem szczegóły związane z zabiegiem. Lekarz ocenia w jakim stopniu doszło do zwiotczenia i utraty napięcia skóry. Następnie oznacza obszar zabiegu i dobiera początkowe parametry zabiegu adekwatnie do potrzeb pacjenta. W trakcie zabiegu na głowicę HIFU nakładany jest żel, który umożliwia swobodne przenikanie generowanej fali wgłąb skóry jednocześnie delikatnie chłodząc i dając uczucie komfortu pacjentowi. W trakcie zabiegu impulsy zogniskowanej fali ultradzwiękowej są odczuwane przez pacjentka jako uczucie ciepła lub delikatne ukłucia. Zabieg w obrębie twarzy i podbródka trwa około 60 min.

Zabieg HIFU – wskazania

Nieinwazyjny lifting HIFU polecamy w szczególności osobom, które:

 • chcą pozbyć się zmarszczek w okolicy oczu i ust oraz na czole
 • cierpią z powodu podwójnego podbródka,
 • chcą przywrócić jędrność i napięcie skóry,
 • chcą ujędrnić, zredukować zmarszczki i odmłodzić dekolt
 • poszukują nowoczesnego, skutecznego i nieinwazyjnego zabiegu
 • oczekują zabiegu, który daje naturalne i długotrwałe efekty

Efekty zabiegu HIFU

Zabieg ten poprzez wytworzenie licznych mikrourazów termicznych powoduje silną stymulację procesów gojenia, co prowadzi do obkurczenia i zwiększania napięcia skóry oraz tkanek głębiej położonych, czego widocznym efektem są:

 • redukcja podwójnego podbródka,
 • silne podniesienie policzków,
 • uwydatnienie linii żuchwy,
 • redukcja zmarszczek wokół ust, oczu oraz na szyi i czole,
 • konturowanie twarzy,
 • lifting wiotkiej skóry twarzy, szyi, dekoltu,
 • uniesienie brwi,

Po jakim czasie są widoczne efekty HIFU?

Pierwsze rezultaty są zauważalne już bezpośrednio po wykonanym zabiegu, jednak na ostateczny efekt musimy poczekać 2-3 miesięcy. Jest to związane z długotrwałym procesem przebudowy, obkurczania i gojenie się tkanek.

Jak długo utrzymują się efekty po zabiegu HIFU?

Efekty zabiegu HIFU mogą utrzymywać się nawet do 5 lat. Zabieg HIFU prowadzi do przebudowy tkanek i zwiększania napięcia skóry, dzięki temu efekty mogą być widoczne przez wiele lat.

Ile kosztuje zabieg HIFU?

Twarz, policzki i podbródek1500 zł
Twarz, policzki1000 zł
Podbródek (podwójny podbródek)800 zł
Lifting brwi900 zł
Brzuch (redukcja tkanki tłuszczowej, napięcie)2000 zł
Uda(redukcja tkanki tłuszczowej, napięcie)1800 zł

Zalecenia po zabiegu HIFU

Po zabiegu HIFU okolica poddawana leczeniu może być przez okres kilku dni delikatnie tkliwa. Zalecamy stosowanie delikatnych kosmetyków oraz kremu z filtrem UV. Szczegółowe zalecenia zawsze otrzymają Państwo od lekarza wykonującego zabieg pod koniec wizyty po wykonanym zabiegu.

HIFU - Nieinwazyjny lifting - najważniejsze informacje

Nieinwazyjny lifting HIFU pozwala na napięcie skóry, uniesienie policzków, redukcje podwójnego podbródka i chomików.

Cenaod 1000 zł
Czas zabiegu60 minut
ZnieczulenieTak
Zdolność do pracymiejscowe
Sugerowana seria1 lub 2 zabiegi
Czas utrzymywania się efektówdługotrwały (kilka lat)
Umów wizytę
Zadzwoń do nas i umów się na wizytę

Rejestracja telefoniczna

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00

Sobota – Niedziela 10:00-21:00

Wolisz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?