Cennik medycyna estetyczna Wrocław

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wykonywanych u nas zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Staraliśmy się w jak najbardziej przejrzysty sposób przedstawić Państwu ile kosztują zabiegi medycyny estetycznej. 

Cennik medycyna estetyczna

Wypełniacze - Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującym związkiem w naszej skórze. Dzięki jego specyficznym właściwością do przyciągania cząsteczek wody znalazł zastosowanie w medycynie estetycznej. Preparaty na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego pozwalają skutecznie wygładzić zmarszczki i wypełnić bruzdy. Pozwala na odbudowę prawidłowych proporcji, kształtu i owalu twarzy.

kwas hialuronowy wypełnianie bruzdy

Redukcja zmarszczek - Botox Azzalure

Zmarszczki mimiczne powstają pod wpływem aktywności mięśni w obrębie twarzy. Skuteczną metodą redukcji zmarszczek mimicznych jest podanie toksyny botulinowej (Botoks), która ograniczy pracę mięśni w obszarze poddawanym leczeniu co skutkuje wygładzeniem zmarszczek. Najczęściej wybierane okolice:
  • Zmarszczki poziome czoła
  • Zmarszczki gładzizny człona („lwia zmarszczka”)
  • Zmarszczki okolicy oczu („kurze łapki”)
Cennik zabiegów medycyny estetycznej 1

Leczenie nadpotliwości

Toksyna botulinowa znajduje zastosowanie nie tylko w redukcji zmarszczek mimicznych lecz również w leczeniu nadpotliwości, bruksizmu czy migreny,

leczenie nadpotliwości

Osocze bogatopłytkowe i fibryna bogatopłytkowa ("Wampirzy lifting")

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym polega na pobraniu od pacjenta niewielkie objętości krwi (8-30ml) do specjalnie opracowanych probówek, a następnie od odwirowaniu w celu oddzielenia frakcji osocza bogatej w płytki. Tak przygotowany preparat podaje się podskórnie lub śródskórnie celem stymulacji m.in. fibroblastów do syntezy włókien kolagenowych i elastynowych

Cennik zabiegów medycyny estetycznej 2

Lipoliza iniekcyjna - redukcja tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem mającym na celu redukcje tkanki tłuszczowej. Poprzez podanie substancji do tkanki tłuszczowej dochodzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych i stopniowego wchłonięcia tłuszczów („rozpuszczenia”). Zabieg ten może być również stosowany w redukcji cellulitu.

Cennik zabiegów medycyny estetycznej 3

Mezoterapia igłowa - zabiegi stymulujące i bioreiwtalizujące, skinboostery

Mezoterapia igłowa

Cennik zabiegów medycyny estetycznej 4

Zabiegi na włosy - wypadanie włosów, łysienie

Zabiegi na włosy

wypadanie włosów łysienie

Nici liftingujące APTOS

Nici liftingujące APTOS stworzone są z wchłanialnego materiału powstałego z połączenia kwasu L-polimlekowego (PLLA) oraz polikaprolaktonu(PCL)

Medycyna estetyczna Wrocław

Nici PDO

Nici PDO liftingujące, haczykowate oraz biostymulujące (Mono, Screw, Tornado Screw)

Cennik zabiegów medycyny estetycznej 5

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 daje ogromne możliwości w redukcji drobnych zmarszczek, oznak starzenia się skóry oraz przebarwień

Cennik zabiegów medycyny estetycznej 5

HIFU - nieinwazyjny lifting

HIFU jest nowoczesnym zabiegiem pozwalającym na lifting bez skalpela. Zabieg pozwala na zwiększenie napięcia skóry, uniesienie tkanek i pozbycie się zwiotczenia skóry. Dzięki zastosowaniu głowic umożliwiających bardzo precyzyjne zogniskowanie fali ultradzwiękowej zabieg przynosi bardzo dobre rezultaty bez uczucia dyskomfortu

Cennik zabiegów medycyny estetycznej 5

Dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą zabiegów medycyny estetycznej. Mamy nadzieję że cennik medycyna estetyczna Wrocław i Bielany Wrocławskie w przejrzysty i jasny sposób przedstawił koszt wykonywanych przez nas zabiegów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania czy wątpliwości albo nie znaleźli Państwo w cenniku zabiegu, którego szukacie – zapraszamy do kontaktu!

Umów wizytę
Zadzwoń do nas i umów się na wizytę

Rejestracja telefoniczna

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00

Sobota – Niedziela 10:00-21:00

Wolisz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?