Powiększanie i modelowanie ust

Cena zabiegu: 850 zł

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem, który pozwala nadać ustom pełny, zmysłowy kształt. Możemy zarówno bardziej uwydatnić i powiększyć usta, jak i mocniej zaznaczyć kontur i łuk kupidyna. Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, cieszącym się ogromną popularnością wśród naszych pacjentek. Nasi lekarze mają bardzo duże doświadczenie w zabiegach powiększania i modelowania ust. Jeśli pragniesz by Twoje usta stały się piękne i zmysłowe umów się na konsultację i zabieg.

Spis treści

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg powiększania ust pozwala na zwiększenie objętości czerwieni wargowej, uwydatnienie ust, nadanie im zmysłowego kształtu i zaznaczanie konturu, poprawę nawilżenia, zniwelowanie opadających kącików ust. Uzyskanie pięknych ust wymaga od lekarza nie tylko dużych umiejętności manualnych, lecz również ogromnego poczucia estetyki. Powiększanie ust we Wrocławiu jest bardzo często wykonywanym zabiegiem.

Wskazania do zabiegu

Wskazaniem do zabiegu powiększenia i modelowania ust jest chęć pacjentki do zwiększenia objętości, zaznaczenia konturu, korekty kształtu. Innymi wskazaniami są zanik czerwieni wargowej, wąskie usta czy asymetria ust. W takich przypadkach celem naszego zabiegu jest odtworzenie naturalnego wyglądu ust. Usta wypełniamy również w przypadku pojawiających się wokół ust zmarszczek zwanych zmarszczkami palacza, a także często w przypadku opadających kącików ust. Powiększanie i modelowanie ust jest skuteczną metodą na przywrócenie piękna i młodego wyglądu tak ważnej okolicy twarzy jakimi są usta.

Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Wizyta rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej w trakcie której lekarz dokładnie omówi planowany zabieg, wykluczy ewentualne przeciwwskazania, odpowie na wszystkie pytania. Następnie doktor dobierze metodę i preparat, które pozwolą uzyskać najlepsze rezultaty. Lekarz wraz z pacjentem określi oczekiwania i spodziewane efekty zabiegu. Następnie usta zostaną znieczulone miejscowo – maścią z lignokainą lub znieczuleniem dentystycznym. Po umyciu i zdezynfekowaniu okolicy poddawanej leczeniu, lekarz poda odpowiednią objętość usieciowanego kwasu hialuronowego (zwykle 1 ml). Następnie odpowiednio ułoży preparat i rozmasuje, żeby uzyskać piękne, pełne i zmysłowe usta.

Ile kosztuje powiększanie ust?

W naszym centrum medycyny estetycznej zabieg powiększania ust kosztuje 850 zł. W cenie zabiegu uwzględniona jest konsultacja lekarska i podanie 1 ml mocno usieciowanego kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu. Dzięki wysokiej jakości stosowanych przez nas preparatów już po jednym zabiegu można uzyskać świetne rezultaty

Ile trwa zabieg powiększania ust?

Powiększanie ust trwa około 30-45 minut. W tym czasie uwzględniona jest dokładna konsultacja lekarska, znieczulenie ust przed zabiegiem oraz podanie kwasu hialuronowego celem powiększenia i modelowania ust.

Czy zabieg powiększania ust jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny, ponieważ przed zabiegiem usta są znieczulane maścią znieczulającą lub wykonywane jest znieczulenie dentystyczne. Uczucie znieczulonych ust utrzymuje się zwykle jeszcze do 30-40 minut po zakończonym zabiegu.

Zalecenia po zabiegu powiększania ust

  • Bezpośrednio po zabiegu powiększania i modelowania usta mogą być nieznacznie obrzęknięte. 
  • W pierwszych 48 godzinach nie należy korzystać z sauny, łaźni parowych, solarium czy komór zimna (kriokomory).
  • Niewskazane jest opalanie się ani dłuższe przebywanie w temp. poniżej 0 st. C.
  • Po zabiegu utrzymuj miejsca iniekcji w szczególnej czystości (np. nie dotykaj ich).
  • Przez 3 dni po zabiegu nie pływaj i nie podejmuj forsownych ćwiczeń np. siłowni czy fitness.

Powiększanie ust - podsumowanie

Pełne, nawilżone, kształtne usta są niezwykle kobiecą cechą. Piękne usta przyciągają wzrok rozmówcy. Najważniejsze informacje dotyczące powiększania ust:

Cena850 zł
Czas zabiegu30 - 60 minut
ZnieczulenieTak
Zdolność do pracymiejscowe (maść lub znieczulenie dentystyczne)
Sugerowana seria1 zabieg
Czas utrzymywania się efektów8 - 14 miesięcy
Previous slide
Next slide
Umów wizytę
Zadzwoń do nas i umów się na wizytę

Rejestracja telefoniczna

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00

Sobota – Niedziela 10:00-21:00

Wolisz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?