Lipoliza iniekcyjna brzucha

Cena zabiegu: 800 zł

Lipoliza iniekcyjna (intralipoterapia) jest skutecznym zabiegiem medycyny estetycznej pozwalającym na redukcje nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy poddawanej zabiegowi. Jeśli Twoim problemem jest nadmiar tkanki tłuszczowej i szukasz pewnego zabiegu na spalanie tkanki tłuszczowej to pomyśl o zabiegu lipolizy. Stosowane preparaty (Aqualyx, Lipolax) w ich składzie znajdziemy fofsatydylocholinę i deoksycholan (kwas deoksycholowy), które umożliwiają rozbicie komórek tłuszczowych, a następnie wchłonięcie i zmetabolizowanie kwasów tłuszczowych.

Spis treści

Lipoliza iniekcyjna, usunięcie tłuszczu brzucha 

Lipoliza iniekcyjna jest coraz bardziej popularnym zabiegiem, polegającym na usunięciu tkanki tłuszczowej, której niestety nie jesteśmy w stanie spalić, stosując właściwą dietę oraz ćwiczenia. Swoją popularność zawdzięcza bezinwazyjności. Oznacza to, że tłuszcz usuwany jest metodą nieoperacyjną. Pacjent nie jest poddawany narkozie, a także nie ma konieczności wykonywania cięć chirurgicznych. Nie powinniśmy lipolizy iniekcyjnej mylić z liposukcją, która w sposób inwazyjny pozwala na usunięcie tkanki tłuszczowej, wspomagając w ten sposób proces odchudzania. Lipoliza pozwala na miejscowe modelowanie sylwetki określonych partii ciała. Dzięki takiemu zabiegowi możemy usunąć tłuszcz nie tylko z okolic brzucha, ale też na przykład z podbródka. Zabieg lipolizy iniekcyjnej nie tylko pomoże nam pozbyć się niechcianego tłuszczu, ale również poprawi ogólną kondycję skóry, poprawi jej napięcie.

 

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Dla jakich osób dedykowany jest zabieg lipolizy iniekcyjnej? Zabieg ten, polecany jest osobom szczupłym, które mają problem z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Przykładem może być drugi podbródek czy nadmiar tłuszczu zgromadzony na udach, brzuchu czy w okolicy nadkolanowej. Lipolizę iniekcyjna wykonuje się w miejscach, z których nie można pozbyć się tkanki tłuszczowej, wykonując nawet bardzo intensywne ćwiczenia. Z zabiegu powinny natomiast zrezygnować osoby ze zdiagnozowaną otyłością, cukrzycą, padaczką oraz cierpiącą na zaburzenia immunologiczne czy zaburzenia krzepnięcia krwi. Zabiegowi nie powinny poddawać się też kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

 

Jak przebiega zabieg lipolizy iniekcyjnej

Jak wygląda bezinwazyjny zabieg pozbywania się tkanki tłuszczowej? Zabieg trwa od 30 minut do 1 godziny, a pacjent dostaje znieczulenie miejscowe. Polega on na wstrzyknięciu igłą substancji, która jest mieszaniną fosfatydylocholiny i deoksycholatu. Mieszanina tych substancji rozpuszcza tkankę tłuszczową, na której miejsce pojawia się tkanka włóknista. To z kolei prowadzi do obkurczenia się skóry w miejscu wstrzyknięcia. Zbędna tkanka tłuszczowa transportowana jest do wątroby oraz usuwana z organizmu. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona oraz opuchnięta. Jest to całkiem naturalny efekt, dlatego nie powinien on niepokoić pacjenta. Czasami dochodzi do powstania siniaków, które znikają same po upływie około 2 tygodni.

 

Lipoliza iniekcyjna efekty

Na jakie efekty możemy liczyć, poddając się zabiegowi lipolizy iniekcyjnej? Wszystko zależy od miejsca, które zostało ostrzyknięte. Zabieg ten pozwala na pozbycie się fałd tłuszczu pod pośladkami, tłuszczu gromadzącego się na wewnętrznych stronach ud, tłuszczu gromadzonego się w obrębie brzucha, karku czy drugiego podbródka. Lipoliza iniekcyjna daje zadowalające efekty, jeśli chodzi o pozbycie się tłuszczu na ramionach, plecach i kolanach. Zastosowanie zabiegu na twarzy pomoże pozbyć się tłuszczu w „workach” pod oczami oraz tłuszczu gromadzącego się w policzkach. Efekty zabiegu, nie są od razu tak widoczne, jak w przypadku liposukcji, jednak w perspektywie są bardzo obiecujące, nic dziwnego, że decyduje się na niego coraz więcej osób.

 

Jak długo utrzymują się efekty lipolizy iniekcyjnej?

Efekty lipolizy utrzymują się przez wiele miesięcy. Dochodzi do trwałego zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych.

Lipoliza iniekcyjna Wrocław

W naszym Centrum Medycyny Estetycznej wykonujemy zabiegi lipolizy iniekcyjnej. Zapraszamy serdecznie pacjentów z Wrocławia i okolicy na zabiegi. 

Lipoliza iniekcyjna cena

Ile kosztuje lipoliza iniekcyjna? Osoby chcące poddać się zabiegowi lipolizy iniekcyjnej, powinny zdać sobie przede wszystkim sprawę z tego, że jest to zabieg, który nie ma na celu tylko odchudzania, lecz przede wszystkim modelowania sylwetki. Lipolizę stosuje się u osób, które z otyłością czy znaczną nadwagą już się uporały, a teraz ważne jest dla nich odpowiednie modelowanie sylwetki. Niestety mimo najszczerszych wysiłków, nie jesteśmy w stanie pozbyć się tkanki tłuszczowej z niektórych miejsc ciała. Właśnie w takich przypadkach znakomicie sprawdza się zabieg lipolizy iniekcyjnej. Cena zabiegu w naszym gabinecie medycyny estetycznej wynosi od 300 zł do 1400zł, a uzależniona jest od okolicy ciała i ilości preparatu potrzebnego do wykonania zabiegu.  

Lipoliza iniekcyjna brzucha - Podsumowanie

Lipoliza iniekcyjna brzucha Wrocław
Cena800 zł
Czas zabiegu60 minut
ZnieczulenieTak
Zdolność do pracymiejscowe
Sugerowana seria3 zabiegi
Czas utrzymywania się efektów12-18 miesięcy
Umów wizytę
Zadzwoń do nas i umów się na wizytę

Rejestracja telefoniczna

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00

Sobota – Niedziela 10:00-21:00

Wolisz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?