Medycyna Estetyczna

Medeste Clinic

Centrum medycyny estetycznej Medeste Clinic powstało z myślą o pacjentach, którzy oczekują skutecznych zabiegów na wykonywanych najwyższym poziomie. Bardzo ważna jest dla nas konsultacja lekarska przed zabiegiem, podczas której możemy dokładnie porozmawiać o problemach i oczekiwaniach pacjenta. Bo to właśnie pacjent jest w centrum naszej uwagi. Zabiegi, które wykonujemy są zawsze starannie i indywidualnie dobrane do potrzeb naszych pacjentów. 

Nasz gabinet znajduje się we Wrocławiu przy ul. Międzygórskiej 1. Pracujemy na sprawdzonych preparatach i sprzętach najwyższej jakości.

Lekarz medycyny estetycznej

Dr Fryderyk Menzel

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Università degli Studi di Roma „Tor Vergata” (Rzym, Włochy). Doświadczenie w zakresie medcyny estetycznej zdobywałem w trakcie licznych konferencji, warsztaów i szkoleń zarówno krajowych jak i zagranicznych. W mojej pracy najbardziej cenie sobie kontakt z pacjentem. Wierzę, że najlepsze efekty daje indywidualne podejście do każdego z pacjentów oraz kompleksowe połączenie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Szczególnie interesuje się nieinwazyjnymi i małoinwazyjnymi metodami liftingu twarzy m.in. HIFU i nici liftingujące. Często również wykonuje zabiegi z wykorzystaniem sprawdzonych preparatów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego, które pozwalają na wygładzenie zmarszczek, wolumetrie, modelowanie owalu twarzy czy powiększanie ust.

Gabinet Medycyny Estetycznej Wrocław

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytanie dotyczące medycyny estetycznej lub laseroterapii lub chcielibyście się Państwo skonsultować serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Zawsze staramy się szybko i dokładnie odpowiedzieć na Państwa pytania

Rejestracja telefoniczna
Medycyna estetyczna Wrocław

Medeste Clinic

Ul. Międzygórska 1,
Wrocław
tel. 577 624 790

kontakt@medeste.pl

Medycyna estetyczna Wrocław

Umów wizytę
Zadzwoń do nas i umów się na wizytę

Rejestracja telefoniczna

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00

Sobota – Niedziela 10:00-21:00

Wolisz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?