Profhilo

Cena zabiegu: 1100 zł

Profhilo to innowacyjny preparat, który łączy w swoim składzie cząsteczki kwasu hialuronowego o dużej i małej masie cząsteczkowej. Ciężkie łańcuchy pozwalają odbudować rusztowanie skóry, natomiast lżejsze zapewniają odpowiednie nawilżenie i napięcie skóry. Profhilo wyraźnie stymuluje produkcję włókien elastynowych i kolagenu typu: I, II, IV, VII. Dzięki tym właściwościom, zastosowaniu cząsteczek o różnej długości oraz unikalnemu mechanizmowi stabilizacji cząsteczek Profhilo powoduje widoczne odmłodzenie skóry.

Spis treści

Czym jest profhilo?

Profhilo to innowacyjny preparat stworzony do odmładzania i rewitalizacji skóry. Zawiera on stabilizowane kompleksy hybrydowe HA o najwyższym jak dotąd stężeniu wynoszącym aż 64 mg. Preparat zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego: lekkie i ciężkie łańcuchy. Dzięki nim dochodzi do uruchomienia kaskady naprawczej, a także procesów regeneracyjnych skóry. W Profhilo znajduje się również H- HA (ang. high-molecular-weight HA, łańcuchy kwasu hialuronowego o wysokiej masie molekularnej) stanowiące główny komponent dla rusztowania skóry oraz extracellular matrix odpowiedzialny za poprawę jej gęstości. Tak stworzona formuła pozwala uzyskać spektakularne efekty wypełnienia wymodelowania, co przekłada się na możliwość przywrócenia objętości i poprawy kondycji skóry.

Dlaczego warto wykonać Profhilo we Wrocławiu?

Profhilo to niezwykle skuteczny zabieg powalający na odmłodzenie skóry i tkanki podskórnej, która stanowi dla niej rusztowanie. Efekty zabiegu są spektakularne i porównywalne do tych uzyskanych poprzez zastosowanie kilku zabiegów innymi preparatami. Dzięki zawartemu w nim kwasowi hialuronowemu o wysokim stężeniu możliwe jest modelowanie wiotkiej skóry i przywrócenie utraconego konturu twarz. Profhilo unosi skórę poprzez efekt miliona sprężynek i wygładza ją. Dodatkowo przyczynia się do pobudzenia procesów regeneracyjnych. Nie jest to klasyczny wypełniacz, ale stymulator tkankowy, który zapoczątkowuje naturalne procesy regeneracji skóry.

Efekty zabiegów są widoczne niemal natychmiast, gdyż skóra staje się odmłodzona, napięta i nawilżona. Profhilo we Wrocławiu to skuteczna metoda na poprawę kondycji i wygładzenie skóry na szyi, dłoniach, a także ramionach. Cieszy się on dużą popularnością, gdyż skutecznie przywraca objętość, w związku z czym z powodzeniem jest wykorzystywany do wolumetrii twarzy.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

  • utrata napięcia i elastyczności skóry,
  • zmarszczki,
  • utracony kontur i opadający owal twarzy

Przeciwskazania do wykonania zabiegu

Zabieg Profhilo nie może zostać wykonane u osób wykazujących nadwrażliwość na kwas hialuronowy, u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest również występowanie chorób nowotworowych, zaburzenia krzepnięcia krwi, zażywanie leków przeciwzakrzepowych, aktywna opryszczka, stany zapalne i aktywne infekcje skóry o podłożu grzybiczym i bakteryjnym.

Jakie są efekty zabiegu ?

Efekty Profhilo widoczne są już po pierwszym zabiegu. Sekretem spektakularnych rezultatów jest wolno uwalniająca się molekuła młodości wykazująca wcześniej wspomniane działanie miliona sprężynek, które przyczynia się do przywrócenia utraconego konturu i poprawienia rys twarzy. Zabieg skutecznie minimalizuje chomiki, a także poprawia jędrność i sprężystość skóry. Efekty są naturalne, długotrwałe i zauważalne na całej twarzy, gdyż skóra staje się wyraźnie odżywiona i zregenerowana. Zaletą zabiegu jest brak rekonwalescencji, gdyż bezpośrednio po jego wykonaniu można wrócić do codziennej aktywności. Cała procedura trwa około 20 minut i jest bezbolesna dla pacjenta. Efekty utrzymują się nawet od roku do półtora roku, w celu ich podtrzymania zaleca się wykonanie zabiegów przypominających.

 

Profhilo - Podsumowanie

Profhilo Wrocław
Cena1100 zł
Czas zabiegu30-45 minut
Znieczuleniemaść znieczulająca
Zdolność do pracyTak
Sugerowana seria2-3 zabiegów
Czas utrzymywania się efektów6-12 miesięcy
Umów wizytę
Zadzwoń do nas i umów się na wizytę

Rejestracja telefoniczna

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00

Sobota – Niedziela 10:00-21:00

Wolisz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?