HairCare – Zabieg na włosy

Cena zabiegu: 400 zł

HairCare to rewolucyjny preparat wykorzystywany do zabiegów na włosy z zakresu medycyny estetycznej w Medeste Clinic Wrocław. Jest on przeznaczony dla pacjentów borykających się z problemami  owłosionej skóry głowy tj. wypadanie włosów, rzadkie włosy czy łysienie. Dzięki jego zastosowaniu możliwe jest uzyskanie odpowiedniego nawilżenia, odżywienia, a ponadto pobudzenie stymulacji struktury włosa. HairCare jest unikatowym produktem przyspieszającym wzrost włosów oraz spowalniającym ich utratę.

Spis treści

Czym jest HairCare?

Preparat jest wykorzystywany do mezoterapii skóry głowy i polega na jej ostrzykiwaniu kompleksem związków odżywczych. HairCare ma rewelacyjny wpływ na kondycję włosów, a także jest to doskonała metoda wykorzystywana do profilaktyki i leczenia łysienia. Wypadanie włosów jest złożonym procesem i wymaga kompleksowego podejścia.

To, co wyróżnia HairCare to naturalny skład, który został starannie dobrany. Odpowiednie stężenie pozwala uzyskać zadowalające efekty w walce z wieloma problemami dotyczącymi owłosionej skóry głowy. Skierowany jest on dla pacjentów posiadających włosy słabe, matowe, pozbawione blasku, wypadające, a także zmagających się z problemem uciążliwego łupieżu i nadmiernego łojotoku.

W składzie HairCare znajdziemy aminokwasy tj. Cysteiny, Glutaminy, Glicyny, Argininy, Ornityny oraz biotynę, witaminę B3, B5, B6, B8, B9, B12, kwas hialuronowy i cynk.

Jakie efekty daje zastosowanie HairCare?

Zastosowanie HairCare Wrocław niesie ze sobą wiele korzyści:

  • poprawia strukturę włosa,
  • reguluje wydzielanie sebum,
  • wzmacnia cebulki włosowe,
  • pobudza włosy do wzrostu,
  • przywraca równowagę biologiczną skóry,
  • odbudowuje i zachowuje funkcje ochronne skóry głowy,
  • zapobiega wypadaniu włosów i nawrotom łupieżu.

Mezoterapia owłosionej skóry głowy z zastosowaniem HairCare

HairCare to preparat posiadający certyfikat, który świadczy o jego wysokiej skuteczności oraz bezpieczeństwie dla zdrowia pacjentów. Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wstrzyknięciu HairCare w skórę głowy. Do tego celu lekarze medycyny estetycznej wykorzystują cieniutką igłę. Bogaty skład preparatu korzystnie wpływa na wygląd włosów, a  ponadto odżywia skórę.

HairCare efekty

Terapia, której celem jest poprawa stanu skóry głowy oraz kondycji włosów przebiega w dwóch fazach. Pierwsza faza dotyczy jednej sesji, która trwa 2 miesiące. W tym czasie zabiegi wykonywane są  w określonych odstępach czasowych wynoszących ok. 10-14 dni. Druga faza leczenia HairCare trwa o 3-6 miesięcy z zachowaniem miesięcznej przerwy. Bardzo często mezoterapia z użyciem tego innowacyjnego preparatu stanowi dopełnienie leczenia farmakologicznego włosów. Zabieg mezoterapii igłowej z użyciem HairCare trwa około 30 minut. Ze względu na to, że skóra głowy jest owłosiona, znieczulenie nie jest zalecane.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Mezoterapia z użyciem HairCare wskazana jest dla pacjentów zmagających się z ogólnym osłabieniem włosów, ich wypadaniem, łysieniem oraz łupieżem. To doskonała metoda pomagająca poprawić wygląd osłabionych i pozbawionych blasku włosów. Alternatywą dla tego zabiegu jest zabieg z osoczem bogatopłytkowym na skórę głowy,

Zabieg nie może być wykonany u pacjentów posiadających alergie na jeden ze składników znajdujących się w preparacie, posiadających zmiany skórne zlokalizowane w obszarze zabiegowym, opryszczkę oraz u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią.

HairCare – Zabieg na włosy - Podsumowanie

HairCare – Zabieg na włosy Wrocław
Cena400 zł
Czas zabiegu30-45 minut
Znieczuleniebez znieczulenia
Zdolność do pracyTak
Sugerowana seria3-4 zabiegów
Czas utrzymywania się efektów4-6 miesięcy
Umów wizytę
Zadzwoń do nas i umów się na wizytę

Rejestracja telefoniczna

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00

Sobota – Niedziela 10:00-21:00

Wolisz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?