Mezoterapia igłowa Cytocare 502, 516, 532

Cena zabiegu: 350 zł

Mezoterapia igłowa Cytocare daje doskonałe efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Jej wyjątkowa skuteczność tkwi w precyzyjnie skomponowanym składzie. Zawiera kwas hialuronowy oraz 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Zabieg ten stosowany jest zarówno w okolicy twarzy jak i dłoni oraz dekoltu.

Spis treści

Cytocare 502/516/532

Cytocare 502/516/532 to linia gotowych zmieszanych koktajli regenerujących wykorzystywanych do mezoterapii. W ich składzie znajduje się duża zawartość nieusieciowanego kwasu hialuronowego, a także 55 aktywnych składników m.in. witamin, aminokwasy oraz sole. Te rewolucyjne preparaty są wykorzystywane do nawilżania i rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także rąk.

Dlaczego warto wybrać Cytocare 502/516/532?

Kuracja innowacyjną linią preparatów Cytocare pozwala odpowiednio odżywić komórki skóry, przywrócić młody wygląd oraz opóźnić procesy starzenia. Jest to doskonała metoda wykorzystywana do mezoterapii igłowej w celu zapobiegania powstawaniu zmarszczek oraz poprawy nawilżenia skóry. Jest to niezwykle ważne po okresie letnim oraz zimowym, gdy skóra jest wyraźnie przesuszona.

Po przeprowadzonym zabiegu pacjent może zauważyć, że skóra w miejscu zabiegowym stała się gładsza, bardziej od wewnątrz. Cytocare 502/516/532 poprawia koloryt skóry, przywraca jej naturalną równowagę biologiczną oraz wykazuje silne działanie antyrodnikowe, przeciwutleniające.

Mezoterapia igłowa Cytocare Wrocław

W skład tej rewolucyjny linii preparatów Cytocare wchodzą trzy koktajle bogate w aktywne składniki mające korzystny wpływ na skórę.

 

Cytocare 502

Koktajl Cytocare 502 jest wykorzystywany do poprawy nawilżenia skóry, opóźnienia procesów starzenia się, a także w celu poprawy biologicznej równowagi skóry. Preparat ten wskazany jest dla osób powyżej 25 roku życia oraz osób, które po raz pierwszy zdecydowały się na wykonanie zabiegu mezoterapii.

Efekty zabiegu z Cytocare 502

Cytocare 502 doskonale nawilża skórę, odżywia i wygładza drobne zmarszczki. Ponadto poprawia koloryt i rozświetla skórę, przywracając jej zdrowy i młodzieńczy blask.

 

Cytocare 516

W koktajlu Cytocare 515 znajduje się większe stężenie kwasu hialuronowego niż w przypadku Cytocare 502. Jest on polecany pacjentom w przedziale wiekowym 35 do 45 lat. W tym wieku skóra jest bardziej wymagająca, w wyniku czego potrzebuje większego nawilżenia.

Efekty zabiegu z Cytocare 516

Cytocare 516 to doskonały produkt dla pacjentów posiadających pierwsze oznaki starzenia, gdyż intensywnie nawilża skórę zmęczoną słońcem Krzysiek stosowaniem kosmetyków oraz wiatrem. Preparat świetnie poprawia elastyczność i napięcie, a także przywraca zdrowy wygląd skóry.

 

Cytocare 532

Ten koktajl wyróżnia się wysokim stężeniem kwasu hialuronowego- wynoszącym aż 30 mg/ 5ml. Dzięki temu jest to preparat intensywnie działający. Jego zastosowanie gwarantuje głęboką odnowę skóry oraz poprawę jej nawilżenia. Koktajl polecany jest dla pacjentów po 40 roku życia. Dzięki kompleksowi witamin znajdujących się w składzie tego innowacyjnego preparatu następuje wzmożenie działania antyutleniającego oraz pobudzenie stymulacji rozwoju komórek skóry.

Działanie Cytocare 532

Zastosowanie Cytocare 532 gwarantuje uzyskanie głębokiego i długotrwałego nawilżenia, redukcję zmarszczek, poprawę gęstości i napięcia skóry, spowolnienie procesu starzenia oraz poprawę kolorytu.

Zalety Cytocare

Preparaty Revitacare Cytocare to koktajle przynoszące wiele korzyści dla skóry. Doskonale redukują nawet głębokie zmarszczki, intensywnie regenerują skórę właściwą i poprawiają jej zagęszczenie. Ponadto pozwalają na utrzymanie biologicznej równowagi skóry oraz jej odżywianie. Koktajle przywracają promienny wygląd twarzy. Preparaty te to doskonała metoda zapobiegania pojawienia się pierwszych zmarszczek. Substancje zawarte w Cytocare pozwalają na utrzymanie biologicznej równowagi skóry i uzyskanie jej głębokiego nawodnienia.

Zaletą preparatów Cytocare jest możliwość ich dowolnego łączenia, w celu uzyskania jak najlepszych efektów kuracji zapobiegającej procesowi starzenia. W celu uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie 4 zabiegów w dwutygodniowych odstępach czasowych. Cytocare mogą być wykorzystane do mezoterapii igłowej o każdej porze roku. Jest to doskonała kuracja uzupełniająca do przeprowadzonych zabiegów laserowych, zabiegów z użyciem fal radiowych oraz jako dopełnienie terapii kwasami.

Przebieg zabiegu mezoterapii Cytocare

Przed przystąpieniem do wykonania mezoterapii na skórę pacjenta nakłada się maść znieczulająca. W następnej kolejności po odpowiednim dobraniu koktajlu do indywidualnych potrzeb preparat jest wstrzykiwany w skórę przy pomocy cienkiej igły. Mikronakłucia są wykonywane w odstępach od 5 do 10 mm. Po przeprowadzonym zabiegu mogą pojawić się niewielkie zaczerwienienia i lub zasinienia jednak znikają w ciągu kilku godzin.

 

Mezoterapia igłowa Cytocare 502, 516, 532 - Podsumowanie

Mezoterapia igłowa Cytocare 502, 516, 532 Wrocław
Cena350 zł
Czas zabiegu30-45 minut
Znieczulenieznieczulenie miejscowe kremem znieczulającym
Zdolność do pracyTak
Sugerowana seria3-4 zabiegów
Czas utrzymywania się efektów4-6 miesięcy

Źródła naukowe:

  1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14507232
  2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25719692
  3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6489637/
Umów wizytę
Zadzwoń do nas i umów się na wizytę

Rejestracja telefoniczna

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00

Sobota – Niedziela 10:00-21:00

Wolisz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie?